Корзина
1 отзыв
Производители
Контакты
ТОВ "Армсервіс-ПРО"
+380675369607Олександр
+380672408331Віталій
+380505461656Віталій
+380978523522Андрій
+380977832034Олесандр
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 152
+380977832034
Карта

Запасні частини до техніки Kverneland

Kverneland Group є провідною міжнародною компанією в галузі розробки, виробництва та продажу сільськогосподарської техніки та послуг.

Орієнтація компанії на інноваційну діяльність дозволила їй створити привабливий і унікальний широкий асортимент продукції високої якості. Kverneland Group пропонує сільськогосподарським підприємствам солідний пакет ефективних і економічних систем і рішень. До складу пропонованого пакета входять знаряддя для підготовки грунту, посівне обладнання, обладнання для заготівлі кормів, прес-підбирачі, обв'язувальні пристрої, розкидачі добрив, обприскувачі та електронні системи для тракторів і техніки сільськогосподарського призначення.

Група була створена в 1879 році, зареєстрована на фондовій біржі Осло в 1983 р. Заводи групи компаній Kverneland Group розташовані в Норвегії, Данії, Німеччині, Франції, Нідерландах, Італії та Росії.  Група має власні торгові компанії в 20 країнах і експортує продукцію ще в 60 країн, в тому числі і Україну.  До кінця 2010 р. у Kverneland Group працює вже 2000 співробітників, 70% яких працюють за межами Норвегії.

Оригінальні запасні частини Kverneland Group

Коли Ви купуєте оригінальні запасні частини Kverneland Group, то можете бути впевнені в тому, що отримуєте найкращу доступну якість. Оригінальні запчастини від Kverneland Group відрізняються таким же високим стандартом, як і сільськогосподарська техніка/машини, коли мова йде про якість, безпеку і строк зносу. Деталі розроблені для оптимальної роботи з нашою технікою/машинами і є єдиними справжніми деталями, які можуть гарантувати максимальну відповідність і довговічність. Завдяки нашій широкій та ефективної дилерської мережі (з запасом запчастин недалеко від Вас), ми можемо запропонувати Вам оптимальні поставки.

Деталі для плугів Kverneland. Унікальний процес термообробки наділяє сталь значно більш високою якістю, яка коли-небудь була досягнута. Після здійснення значних інвестицій і декількох випробувань Kverneland пропонує збільшений термін служби деталей на 15-20% для точок кріплення, сошників, відвалів і деталей обшивки.

В результаті даного спеціального процесу термообробки створений сошник, який є достатньо міцним, щоб витримувати найжорсткіші умови, але одночасно володіє гнучкістю, що дозволяє витримувати навантаження від ударної дії і розтріскування. Таким чином, забезпечується дуже висока зносостійкість. Баланс між твердістю і жорсткістю є основним питанням.

Розробка запчастин Kverneland відбувається безперервно для забезпечення оптимальної якості та терміну експлуатації, де основна увага приділяється якісним параметрам сталі і процесам термообробки. Коли Ви використовуєте оригінальні запасні частини Kverneland Group, то можете бути впевнені в тому, що отримаєте найкращу доступну якість.

в виде галереив виде списка
1 2